Αρχική » Προβολή ανακοίνωσης από πρώτη σελίδα

Προβολή ανακοίνωσης πρώτης σελίδας

Ορκωμοσία διπλωματούχων εαρινού εξαμήνου ακ. έτους 2022-23

Η ορκωμοσία των διπλωματούχων του Τμήματος Φιλολογίας θα γίνει την  Παρασκευή, 7 Ιουλίου 2023 και ώρα 10.30 π.μ. στη Φιλοσοφική Σχολή (Πανεπιστημιούπολη Ζωγράφου)  - AULA (2ος όροφος).

Οι διπλωματούχοι των μεταπτυχιακών προγραμμάτων "ΚΟΡΑΗΣ" (παλαιό και νέο πρόγραμμα) και "ΓΛΩΣΣΟΛΟΓΙΑ", θα πρέπει να περάσουν από τη Γραμματεία του Τμήματος, (γρ. 306, 3ος όροφος), να παραλάβουν τον όρκο τους στις 10.15 π.μ.

Οι διπλωματούχοι των μεταπτυχιακών προγραμμάτων "Δέξιππος", "Λογοτεχνία, σκέψη και πολιτισμός στον ελληνορωμαϊκό κόσμο" και "Παπυρολογία και Κλασική Γραμματεία" θα πρέπει να  περάσουν από την Γραμματεία του Τομέα Κλασικής Φιλολογίας, (κυψέλη 609, 6ος όροφος) στις 10:00΄, για να παραλάβουν τον όρκο τους.